ремонт дороги місто надвірна

ремонт дороги місто надвірна

Что можно найти в поисковых системахgoogle, yahoo, bing по слову ремонт дороги місто надвірна?


Ищем ремонт дороги місто надвірна в Youtube


Некоторые результаты поиска видео по слову в Youtube:
Ищем ремонт дороги місто надвірна в Google


Некоторые результаты поиска по слову в Google:
  1. З початку 90-х років в області значно зросла інтенсивність руху, особливо великовагових транспортних засобів. Швидко зростає й парк власнихтранспортних засобів Тільки у 2005 році в порівнянні з 2004 роком кількість приватних легкових автомобілів зросла на 3083 одиниці, що призводить дошвидкого руйнування доріг та мостових конструкцій, які не розраховані на такі навантаження..

  2. Івано-Франківщина гордиться своєю культурно-історичною спадщиною. На її території взято під охорону держави 3,5 тис. пам'яток історії та культури.Такі давні і цінні пам'ятки як церква Пантелеймона під Галичем (XII ст.), церква Святого Духа з мистецьким іконостасом в Рогатині (XVI ст.),Манявський скит (XVII ст.), дерев'яні гуцульські і бойківські храми відомі за межами країни..

  3. Прикарпаття має великі, не до кінця реалізовані можливості щодо розвитку курортного господарства. Курорти можуть давати прибуток, зокрема і віноземній валюті, більший, ніж промислові підприємства. Але подальший розвиток екологічно небезпечних виробництв в області часто суперечить їхньомурекреаційному освоєнню..


Ищем ремонт дороги місто надвірна в Google Картинках


Некоторые результаты поиска по слову в Google Картинках:


Ищем ремонт дороги місто надвірна в Yahoo


Некоторые результаты поиска по слову в Yahoo:
  1. В області функціонували 2 цукрозаводи, 14 підприємств з переробки молока, 3 м'ясопереробні комбінати, 3 спиртзаводи, 2 пивзаводи. Переробкусільськогосподарської продукції та випуск продовольчих товарів здійснюють 67 великих і середніх та 227 малих підприємств..

  2. В області проведено капітальний ремонт та реставрацію залізничних вокзалів в містах Івано-Франківськ, Галич, Рогатин, Коломия, Яремче, Долина,реконструйовано більшість посадочних платформ. Впродовж 2005 року оновлено рухомий склад трьома новими дизель-потягами. Однак відчувається гостранеобхідність оновлення рухомого складу, ступінь його зносу становить 65%..

  3. Українських Карпатах є також невеликі поклади залізних і марганцевих руд, міді, цинку, срібла і золота..


Ищем ремонт дороги місто надвірна в Bing


Некоторые результаты поиска по слову в Bing:
  1. На базі аеродрому також базується біля десятка вертольотів..

  2. Епіцентр декількох землетрусів розташовувався в Івано-Франківській області..

  3. Важливою ланкою виробничої діяльності є підземне зберігання газу вБогородчанському підземному сховищі, активна потужність якого становить 2,3 млрд м куб..


+24
опубликовано: 16.07.2016
0
1473

Интересные ссылки


Наверх
en ru ja es fr de ua ae it