Скиборізка

Скиборізка

Что можно найти в поисковых системахgoogle, yahoo, bing по слову Скиборізка?


Ищем Скиборізка в Youtube


Некоторые результаты поиска видео по слову в Youtube:
Ищем Скиборізка в Google


Некоторые результаты поиска по слову в Google:
  1. Плити і печі: Газова плита  •Індукційна плита  •Мікрохвильова піч  •Хлібопіч  •Електрична плита..

  2. Кухонний комбайн (англ. food processor) — багатофункціональний електро-механічний побутовий прилад, призначений для обробки різних продуктів.Кухонний комбайн поєднує в собі ряд універсальних функцій: міксер, тертка, блендер, м'ясорубка, скиборізка, шинкування..

  3. Основними компонентами кухонного комбайна є моторний блок, робоча чаша і насадки..


Ищем Скиборізка в Google Картинках


Некоторые результаты поиска по слову в Google Картинках:


Ищем Скиборізка в Yahoo


Некоторые результаты поиска по слову в Yahoo:
  1. Якщо ж відкинути прилади-попередники, то часом винаходу універсальних кухонних комбайнів слідназвати середину 60-х років XX століття, а винахідником — П'єра Вердені, засновника компанії Robot Coupe. У XXI столітті велика частина кухоннихкомбайнів у світі виробляється компаніями, що не мають відношення до початкового періоду їх історії..

  2. Вперше малі кухонні прилади були застосовані у виноробстві для змішування винного купажу. Широке визнання кухонні комбайни отримали в 1970-ті роки XXстоліття, після поширення ідеї француза американського походження — Карла Сонтхаймера про використання блендерів в побуті..

  3. За іншою версією,кухонні комбайни беруть свій початок від ручних млинів, м'ясорубок і міксерів (відомим з 1919 року, коли компанія Troy Metal Products випустила першийгроміздкий і незручний в обігу прилад цього класу)..


Ищем Скиборізка в Bing


Некоторые результаты поиска по слову в Bing:
  1. Устройство оснащено несколькими системами безопасности – защита от случайного включения, защитный кожух для ножа и специальная защита пальцев во времянарезки. В комплексе все системы защиты делают устройство полностью безопасным для использования..

  2. Универсальная ломтерезка BOSCH MAS 4201 станет незаменимой помощницей для каждой хозяйки с первых минут своего использования. Данный прибор поможетвам идеально ровно нарезать практически любые продукты на мелкие слайсы. Теперь вы сможете быстро и без проблем нарезать не только фрукты, но и дажеягоды, которые потом можно использовать для приготовления салата. Также вы сможете нарезать ровными ломтиками ветчину и хлеб, чтобы быстро сделатьбутерброды для детей в школу, либо для себя на работу..


+82
опубликовано: 05.07.2016
0
1671

Интересные ссылки


Наверх
en ru ja es fr de ua ae it