ковані вироби львів ціни на

Ковані вироби львів ціни на

Виготовлення кованих виробів у Львові та області

Наша продукція це високоякісна художня ковка. Власне сучасне виробництво та висококваліфікований персонал в поєднанні, з багаторічним досвідом роботи в сфері виробництва металоконструкцій та кованих виробів дають нам змогу виготовляти для Вас конструкції будь-якої складності розміру та конфігурації. Головний акцент під час виробництва ми звичайно ставимо на якість - використовуючи тільки високоякісні матеріали та постійно удосконалюючи технологічний процес. В результаті чого, кожен наш виріб прослужить Вам роками. Основі наші вироби це - ковані перила та балкони, ворота, огорожі, ковані решітки та дашки.

Ми розуміємо, як важко  буває визначитись коли мова іде про важливе придбання. Приймати рішення про замовлення наприклад - кованої брами, або кованих перил, за складністю не можна порівнювати навіть з придбанням побутової техніки. Адже стільки деталей потрібно врахувати, - тип, малюнок, колір, розміри і т.п., не кажучи про вплив більшості характеристик на ціну виробу.  Саме тому ми готові запропонувати Вам до розгляду БІЛЬШЕ 5000 ФОТО ТА ЕСКІЗІВ, що містяться в наших електронних та друкованих каталогах. Це дасть змогу побачити та оцінити безліч художніх і технічних рішень та вибрати найкращий для Вас. Також за бажанням клієнта,  художником може бути розроблений індивідуальний проект,  де можуть бути втілені найсміливіші ідеї замовника.

Але може скластися ситуація, коли і малюнок кованого виробу подобається, і умови співпраці влаштовують, але наша уява не до кінця задовольняє вимоги нашої цікавості, та виникають запитання…. «А як воно буде виглядати?», «Чи буде виріб гармонійно вписуватись»….. В такому випадку ми Вам допоможемо.., ні не уявити, а побачити це за допомогою 3D візуалізації. Візуалізація це віртуальна подорож в майбутнє, що дасть змогу побачити, як буде виглядати готовий виріб, чи це просто сходи, або ворота та огородження будинку.

Інформацію щодо цін та термінів виготовлення металоконструкцій, Ви зможете дізнатися зателефонувавши на один з наших телефонів тел./факс (032) 245-81-59; моб.(096)367-06-06- оскільки будь-які металоконструкції вимагають розрахунку вартості, виходячи з складності виконуваних робіт і використовуваних матеріалів. Також ми виїжджаємо на заміри (безкоштовно), та після визначення типу, розміру та складності конструкції, клієнту пропонується ціна та терміни виготовлення, в разі Вашої згоди на придбання визначеної конструкції, підписується угода, де зазначаються зобов’язання сторін.

Також виготовляємо будь-які нестандартні металоконструкції, згідно вимог замовника, або наданих креслень.

Source: http://kovka.lviv.ua/Смотреть видео про ковані вироби львів ціни на

www.BrilLion-Club.com , Ковані вироби , Львів

 Ціни на ковані вироби.

 Формування ціни на ковані вироби залежить від:

· Розробка індивідуального ескізу, проекту. Це не обов’язкова складова формування ціни, так як Ви можете вибрати виріб з каталогу (більше 5000 фото та ескізів)

· Вартість та кількість металу. Квадрат, кругляк, круглі та профільні труби, полоси, кутники… і т.д. Також на ціну впливає товщина розрізу, або стінок металопрокату. Наприклад перила виготовленні з 14мм квадрату будуть дорожчим за ідентичні, але виготовленні з 12мм квадрату. (більша вага та вартість металу, необхідна більша кількість витратних матеріалів та часу для виготовлення)

· Технічна та художня складність конструкції. Впливає на кількість робочого часу для виготовлення виробу та його завершальну обробку.

· Витратні матеріали для виготовлення. (Електроенергія, електроди, зварювальний дріт, газ та кисень, вугілля для кузні, абразиви, свердла … )

· Витратні матеріали фінішної обробки. Зачистка та шліфовка швів і стиків, антикорозійна обробка, шпаклювання, ґрунтування, фарбування, нанесення патини та інше.

· Об’єми замовлення. В залежності від об’єму замовлення може проводитись автоматизація, пристосування процесу виробництва до певного малюнку та типу конструкції, що зменшує витрати робочого часу.

· Встановлення виробу. Вартість встановлення виробу становить від 10% до 20% від вартості самого виробу, та залежить від 2 основних факторів - складність та умови встановлення (тип конструкції, висота на якій проводиться монтаж, поверхня на яку відбувається монтаж і т.д.), та відстань доставки. Наприклад вартість монтажу перил, на бетонну поверхню, або на плитку чи дерево може різнитись в 2 рази.

Приведені нижче ціни є приблизними і не відображають вартість якогось конкретного виробу.

"Ціна від" - мінімальна вартість за одиницю виміру виробу.

"В середньому" - Приблизна середня вартість, за одиницю виміру виробу,  яким надають перевагу більшість замовників.  

ТИП ВИРОБУ
      ЦІНА ВІД
      В СЕРЕДНЬОМУ
Ворота та Хвіртки       від 19000 грн. комплект       35000 грн. комплект
Відкатні Ворота
      від 15000 грн. шт       35000 грн. шт.
Огорожі       від 950 грн. м2       1600 грн. м2
Решітки       від 750 грн. м2       1500 грн. м2
Перила на Сходи
      від 1000 грн. м п.       2500 грн. м п.
Балкони
       від 1000 грн. м п.       2000 грн. м п.
Дашки       від 3000 грн. шт.       3500 грн. шт.
Навіси       від 1200 грн. м2       1200 грн. м2
Ковані Ліжка       від 7000 грн. шт.       8000 грн. шт.
Металеві Двері        від 1100 грн. м2        1300 грн. м2
Сходи (металевий каркас)       від 700 грн. сходинка
       800 грн. сходинка
Інші Ковані Вироби       за домовленістю
       за домовленістю
Встановлення виробів
      5%-20% від вартості
       

- Усі ціни включають базове знежирення, грунтування та фарбування. Додатково можна замовити піскування та  цинкування, або грунт та фарбу, відмінну від тої, яка входить у мінімальну вартість виробу.

- На хвіртки, двері та дверні решітки ціна вказана без урахування ціни замка, але з врахування роботи по встановленню замка (Замок надає клієнт, або вказує тип і марку)

Source: http://kovka.lviv.ua/index.php/ru/kovani-vyroby-cina.htmlБольше информации про ковані вироби львів ціни на

Художня ковка у ЛьвовіХудожня ковка у ЛьвовіХудожня ковка ЛьвівХудожня ковка Львів

Source: http://lvivmarket.net/marketrub.php?r=hudozhnya-kovkaКартинки про ковані вироби львів ціни на из Google, Bing

+58
опубликовано: 10.08.2016
0
2722

Интересные ссылки


Наверх
en ru ja es fr de ua ae it